Yöneticilerin Yaygınlaştırma Eğitimi Modül 3  27-28-29 Ağustos 2007 Tarihinde KUŞADASI Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesi'nde gerçekleştirilmiştir.
Seminer ve Konaklama Yeri: KUŞADASI Anadolu Otelcilik Turizm Meslek Lisesi Kadınlar Denizi Mevkii Son Durak 09400 /KUŞADASI

Gelişim Koordinatörleri Modül 3 Eğitimi ( DC TRAINING MODULE 3 Seminar in Izmir) 20-21 Agustos 2007 Tarihleri arasında Bornova öğretmen evinde Yapılacaktır.
BORNOVA OGRETMENEVİ
252 Sok No. 21/1 Manavkuyu – BORNOVA/İZMİR    Tel: 232 3474343
(BU AKTİVİTE İPTAL EDİLMİŞTİR)

 

26-27 Haziran 2007 Tarihinde  Bornova Öğretmenevi'nde düzenlenecek olan "Mesleki Eğitim ve Öğretimde Sosyal Ortakliğin Geliştirilmesi'   Seminerinin davet yazısını ve programını indirebilirsiniz.

31 Mayıs 2007 Tarihinde Prof.Dr Alaeddin TİLEYLİOĞLU tarafından EBSO Meclis salonunda "Hayat Boyu Öğrenme" konulu seminer düzenlenmiştir.Davetiye ve seminer programı ile sunumu indirebilirsiniz.
RESİMLER VE BASINDA ÇIKAN HABERLER İÇİN TIKLAYINIZ
21-22 Mayıs  2007  Pazartesi ve Salı günlerinde Bornova Mazhar Zorlu Plastik Endüstri Meslek Lisesi Öğretmen Eğitim Merkezi'nde Pilot Kurumlarımızın   Değişim Önderi ve Program Koordinatörü öğretmenlerinin katılacağı
"Metodoloji Materyal Üretimi ve Ölçme ve Değerlendirmede En Iyi İç ve Dış Uygulamaların Belirlenmesi"  konulu   Eğiticilerin Eğitimi Modül 2 Semineri düzenlenmiştir.Sunuları indirebilirsiniz.

Milli Eğitim Bakanlığı (MEB), Mesleki Eğitim ve Öğretim Sisteminin Güçlendirilmesi Projesi (MEGEP),     Batı Anadolu Sanayici İş Adamları Dernekleri Federasyonu (BASİFED) işbirliği ve Avrupa Komisyonu Türkiye Temsilciliği desteği ile 8 Mayıs 2007 tarihinde İZMİR Crowne Plaza Oteli’nde"AVRUPA BİRLİĞİ SÜRECİNDE MESLEKİ YETERLİLİKLER ve SEKTÖREL BEKLENTİLER”konulu bir PANEL-KONFERANS” düzenlenmiştir.Yapılan sunumları ve Basın bültenini indirebilirsiniz. RESİMLER İÇİN TIKLAYINIZ

MEGEP kapsamında modül kontrol çalışmaları yapmak üzere görevlendirilen öğretmenlerle ilgili resmi yazı ve listeleri indirebilirsiniz.
Adres: Kadınlar Denizi Mevkii, Son Durak 09400 Kuşadası Tel: 256 6220534
KUSADASI AOTML : Tel: 0 505 8543790 91 / 0 256 62220534 - 6220535

 24-25 Nisan 2007 Salı ve Çarşamba günlerinde İzmir Hasan Sağlam Öğretmenevi'nde Pilot Kurumlarımızın   Değisim Önderi ve Program Koordinatörü öğretmenlerin katılımıyla "Metodoloji Materyal Üretimi ve Ölçme ve Değerlendirmede en Iyi İç ve Dış Uygulamaların Belirlenmesi"  konulu Eğiticilerin Eğitimi Semineri düzenlenmiştir.Rezervasyon talepleri için telefon bilgilerini,dikkat edilmesi gereken hususları ve ulaşım bilgilerini indirebilisiniz.

9 Mart 2007 Cuma günü Saat 09.30'da  İzmir   Ege Bölgesi Sanayi Odası- Meclis Salonu'nda düzenlenen  Sektörel Yeterliliklerin Meslekî Yeterlilik Kurumu (MYK) Çerçevesinde Değerlendirilmesi Çalıştayı Basın bültenini ve sunumları indirebilirsiniz Resimleri  buradan görebilirsiniz.

9 Mart 2007 Cuma günü Saat 09.30'da  İzmir   Ege Bölgesi Sanayi Odası- Meclis Salonu'nda düzenlenen  Sektörel Yeterliliklerin Meslekî Yeterlilik Kurumu (MYK) Çerçevesinde Değerlendirilmesi Çalıştayı Davetiyemizi ve Gündemini bulabilirsiniz.

KUŞADASI Anadolu Otelcilik Meslek Lisesi Uygulama Oteli’nde 22-26 Ocak 2007, 29 Ocak-2 Şubat 2007 ve
5-9 Şubat 2007 tarihlerinde 3 ayrı Modül İnceleme Çalıştayı düzenlenmiştir.İlgili onay listelerini indirebilirsiniz

“TÜRKİYE’DE TALEP ARAŞTIRMASI, YETERLİLİK TALEPLERİNİN TAHMİN EDİLMESİ VE DEĞERLENDİRİLMESİ İÇİN EL KİTABI" konulu MEGEP İş Piyasası Çalıştayı 13-14 Şubat 2007 tarihinde İzmir Hasan Sağlam Öğretmenevi'nde gerçekleştirimiştir. Dökümanları, adres bilgisini ve toplantı öncesi yapılması gerekenleri indirebilirsiniz.
Kalite Güvencesi Çalışma Grubu Toplantısı 17-18 Ocak 2007 tarihlerinde Karşıyaka Öğretmenevi'nde yapıldı.Adres Bilgilerini İndirebilirsiniz
Yöneticilerin eğitimi Modül 6 nın resimlerini indirebilirsiniz
Yöneticilerin Eğitimi 12-13 Ekim 2006 Tarihleri Arasında Bornova Öğretmenevi'nde Yapıldı.
Buca Anadolu Tek. ve EML de yapılan yaygınlaştırma toplantısının dökümanlarını indirebilirsiniz
MESLEKI EKIPMAN DAGITIMI MEGEP Pilot Kurumlarina Dagitimi yapilacak Mesleki Ekipman paketleri için Dagitim onayi ve Teslim Alma Idareci El Kitaplarini Buradan Indirebilirsiniz
10-14 Temmuz'da Başkent Öğretmenevinde yapılan sertifika programı çalışması onayını ve yapılması gerekenleri buradan indirebilirsiniz.
Yönetici Modül 5 Koçluk Eğititmi 20-21 Haziran 2006 Tarihleri Arasında İzmir Bornova Öğretmenevi'nde yapıldı. Dökümanlarını buradan indirebilirsiniz.
22-26 Mayıs 2006 Tarihlerinde yapılan 11 ve 12. sınıf modüllerini incelemede görevlendirilen Personelin "Modül Inceleme Komisyonu Onayı ve ulaşım bilgilerini indirebilirsiniz.
1-5 Mayıs tarihlerinde İzmir Bornova Öğretmenevi'nde düzenlenen Modül İnceleme Çalıştayı için görevlendirilenlerin isim listeleri,onay ve ulaşım bilgilerini indirebilirsiniz.
24-25 Nisan 2006 tarihinde Bornova Öğretmenevi'nde yapılan olan Yöneticilerin Eğitimi Dökümanlarını indirebilirsiniz.
24-25 Nisan 2006 tarihinde Bornova Öğretmenevi'nde yapılan Yöneticilerin Eğitimi onayı ve listesini indirebilirsiniz.
10-14 Nisan 2006 tarihleri arasında Ankara Başkent Öğretmenevinde yapılanÖğretim Programları Geliştirme Faaliyet çalışmalasının onay ve listesini indirebilirsiniz.
27-31 Mart 2006 tarihinde yapılan program geliştirme çalışmasının isim listesi,ulaşım bilgileri ve onayını indirebilirsiniz
6-10 Mart tarihleri arasında Ankara Başkent Öğretmenevi'nde yapılan program çalışmasında görevli öğretmenlerin listesini ve onayını indirebilirsiniz.
13-17 Mart tarihleri arasında İzmir Bornova Öğretmenevi'nde yapılan Modül İnceleme çalışmasında görevli öğretmenlerin listesini, onayını ve ulaşım bilgilerini indirebilirsiniz.
6 -10 şubat 2006 Tarihlerinde Ankara'da yapılan Modüler Program geliştirme çalışmasına İzmir,Muğla,Denizli,Kütahya,Aydın,Balıkesir,Afyon illerinden katılacak olan katılımcıların ulaşım ve rezervasyon bilgilerini buradan indirebilirsi niz
Megep envanter etiketlerinin uygulama kılavuzunu buradan indirebilirsiniz.
Is Piyasasi Ihtiyaç Analizi Anketi Uygulama Onayinı buradan Indirebilirsiniz
Öğretmenlerin Modülleri teslim etmek için dolduracakları form ::Buradan İndirebilirsiniz
MEGEP Projesi “105 pilot Kuruma Bilgisayar Laboratuarları Kurulması” paket 1 teslim alma idareci el kitabı ::Buradan İndirebilirsiniz
Proje Kapsamında 11 ve 12. sınıf modülleri yazımında görevendirilen Personelin "Modül Yazım Onayı" ::Buradan İndirebilirsiniz
MEGEP İzmir Bölgesi Pilot Kurumlarınca uygulanan Yönetici,Öğretmen,Veli, 8.Sınıf ve 9.Sınıf anketlerinin sonuçlarını indirebilirsiniz.
MEGEP Pilot Okullarında 2005-2006 Yılı Eğitim-Öğretim Uygulamaları
5-6 Nisan 2005 Tarihinde İzmir Cumhuriyet N.S.İ.A.M.Lisesi'nde gerçekleştirilen Meslekleri tanıtma ve mesleğe yöneltme toplantısının dökümanlarını indirebilirsiniz.
****MEGEP Pilot Kurumlarının Eslestirme ve Ortaklik Etkinligi El Kitabını buradan indirebilirsiniz****
Eslestirme El Kitabı....
MEGEP İZMİR BÖLGESİ PİLOT KURUMLARININ EŞLEŞTİRME RAPORLARI
İzmirMeksa Mesleki Eğitim Merkezi
Bornova Anadolu Kız Meslek ve Meslek Lisesi
İzmir Konak Motor Meslek Lisesi
İzmir Tire Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi
Denizli Merkez Halk Eğitim Merkezi
Denizli Şehit Öğr. Yusuf Batur ATL. ve End. Meslek Lisesi
Milas Anadolu Meslek ve Meslek Lisesi
Turgutlu Anadolu Teknik Lisesi Teknik Lise ve Endüstri Meslek Lisesi
Denizli Merkez Anafartalar Lisesi
Foça Halim Foçalı Anadolu Otelcilik ve Turizm Meslek Lisesi
Bornova Mazhar Zorlu Anadolu Teknik ve Plastik Endüstri Meslek Lisesi
İzmir Bornova Mesleki Eğitim Merkezi
Seferihisar Halk Eğitim Merkezi
İzmir Konak Halk Eğitim Merkezi
Türkiye Tekstil Hazır Giyim Deri Sanayi Tekn. ve Tasarım Arştr. Geliştr. Vakfı (TARGEV)
Marmaris 75.Yıl Anadolu Meslek ve Kız Meslek Lisesi
Bodrum Halk Eğitim Merkezi
İsmet İnönü Anadolu Meslek ve Kız Meslek Lisesi
TİRE Şehit Albay İbrahim Karaoğlanoğlu Lisesi
Milas Lisesi
Marmaris Sabancı Lisesi

Bölge Iletisim Adresi : ITO Vakfi Süleyman Tastekin AML ve EML
502/2 Sokak No.29 Bahçelievler-KONAK/IZMIR
Tel:(0232) 2278381   Fax: 2272565  http://megepizmir.meb.gov.tr